קבוצת ריל טיים הינה מרכז פתרונות תוכנה חדשני ודינאמי, שהוקם בשנת 2007.
חטיבת הפיתוח שלנו מספקת פתרונות תוכנה ופתרונות משובצות מחשב, שירותי ייעוץ, מערכות גמישות, תשתיות מקצה לקצה ותמיכה לחברות ההיי-טק המובילות בארץ ובחו”ל.

אנו משתמשים בטכנולוגיות העדכניות ביותר, תוך התמקדות בעיצוב, פיתוח פתרונות קנייניים, אפליקציות לנייד, פיתוח אתרים ופרוייקטים של הנדסת תוכנה.

הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכבים מעובדים מנוסים ובעלי מוטיבציה גבוהה. ככלל החברה מעסיקה מהנדסים ומתכנתים מקצועיים המשתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לתת ללקוחותינו את הפתרון היעיל והטוב ביותר לצרכיהם תוך שימת דגש על מקצויות ויצירתיות.

תחומי התמחות

אנו מתמחים בפיתוח פרויקטים למגזר הפרטי וכן למגזר הבטחוני (מספר הספקים במשרד הביטחון) ובעלי ניסיון בפיתוח מספר רב של פרוייקטים בתחומים שונים בתעשייה.

אנו ידועים במתן פתרונות חסכוניים לפרויקטי פיתוח, שילוב של ניסיון ללא תחרות, יכולות מקיפות, המתמחה בפיתוח תוכנה למערכות משובצות ומערכות הפעלה של Real-Time, פתרונות Turn-Key, פיתוח מערכות קצה לקצה,  פיתוח אפליקציות, מערכות אינטרנטיות, אינטגרציה ו- QA.

המטרה שלנו

אנו מאמינים בעבודה משותפת זה לצד זה עם לקוחותינו, כשותפים אמינים ולטווח ארוך, המציעים את מומחיות, חדשנות ועלות אפקטיבית כדי לסייע בפתרון הבעיות הדוחקות והמורכבות ביותר של לקוחותינו.